Hurtig levering · 1-3 hverdage Click & Collect Dansk e-mærket webshop Gratis fragt ved køb over kr. 399,-
Huer til mænd
Uld-silke huer til mænd
Hos Scandinavianlux har vi det lækreste udvalg af huer til mænd, i den lækreste uld-silke kombination. Huerne er produceret af danske Joha, som laver kvalitetstøj i verdensklasse. Joha har virkelig gjort sit indtog på det danske og det udenlandske marked, med deres super lækre produkter i de bedste materialer, og til de skarpeste priser. Joha producerer både tøj og tilbehør til mænd, kvinder og børn, og vi her hos Scandinavianlux er enormt vilde med deres lækre produkter, og har derfor et stort udvalg. Joha har lavet den lækreste herre linje – Johansen – med lækkert tøj og tilbehør til mænd. Deres lækre huer til mænd i uld-silke, er produceret i 85% Merinould, som er den lækreste form for uld der findes, og 15% silke, som gør huerne flotte, tyndere i designet og blanke. Vores mandlige kunder er rigtig vilde med Johas tøj linje til mænd, og det forstår vi godt. Klæd dig selv i en lækker uld-silke hue fra Joha, som holder dig varm i de kolde tider vi har her i Danmark.
Vores lækre huer fra Joha, er også en rigtig god gaveidé til en du har kær. Vi har et stort udvalg til både kvinder, mænd og børn, så tag et kig på Scandinavianlux.com, og shop lækre gaver hjem, til dem du holder allermest af.
Tilbehør til mænd
Vi har et kæmpe udvalg af tilbehør til mænd, og resten af familien, jer på shoppen. Du kan også finde vores lækre tilbehør i vores fysiske butik på Gammel Kongevej, Frederiksberg. Forkæl dig selv med det lækreste tilbehør, i de absolut bedste kvaliteter.